System CMS

Obecnie coraz więcej użytkowników chce samodzielnie zmieniać treść na swojej stronie WWW lub stronie swojej firmy.
Jednym z naszych produktów jest system zarządzania treścią na stronach WWW, czyli system CMS (z ang. Content Management System). Dzięki temu rozwiązaniu umożliwiamy prosty dostęp do edycji treści na stronie WWW, jej modyfikację, podgląd poprawionej strony oraz publikację dla wszystkich użytkowników odwiedzających daną stronę.

Nasze rozwiązanie jest proste w obsłudze i ma niewielkie wymagania dla serwera WWW, na którym strona się znajduje. Co ważne, system wdrażamy zarówno w nowych jak i już istniejących stronach internetowych, dzięki czemu nie ma potrzeby często kosztownego i czasochłonnego przystosowywania strony pod istniejące gotowe systemy CMS.

Prostota obsługi

Obsługa systemu CMS jest bardzo prosta - wystarczą podstawowe umiejętności z praktycznie dowolnego edytora tekstu (np. Writer lub Word). Brak nadmiernie rozbudowanych opcji ułatwia opanowanie CMS przez każdego użytkownika. Jednocześnie zachowana została funkcjonalność dużo bardziej skomplikowanych systemów.

Wersja demonstracyjna

Teraz łatwo możesz sam sprawdzić, jak wygląda obsługa naszego systemu CMS. Wystarczy że przejdziesz na stronę z wersją demonstracyjną systemu CMS i się zalogujesz. Będziesz mógł samodzielnie wypełnić kilka przykładowych stron swoją treścią i grafikami, a efekty zobaczyć w swojej przeglądarce.